Ferenciek terénél EXKLUZÍV VENDÉGLÁTÓ ÁTADÓ!, Budapest V. ker., Belváros

2,800EUR/month
or
1,017,184HUF/month
kiadó vendéglátó egység 220 m² klíma

Referent

Bedő Nikolett

Bedő Nikolett
real estate agent

+36 30 492 8889

Details Property identifier: 14895

EXKLUZÍV BÉRLETI JOG ÁTADÓ AZ IRÁNYI UTCÁBAN, közel 300 M²-ES, belső KÉTSZINTES VENDÉGLÁTÓHELY, HAJNALIG TARTÓ NYITVATARTÁSsal!!!

Egy igazán különleges hely azoknak, akik nem csupán egy vendéglátóhelyet keresnek, hanem egy egyedi atmoszférájú, karakteres üzleti teret szeretnének tovább álmodni.

Budapest egyik frekventált részén, az Irányi utcában, bérleti joga átadó egy nagy üvegportállal rendelkező, két szintes, különleges hangulatú vendéglátóegységnek.

Az ingatlan kialakítása egyszerre elegáns és karakteres. A földszinti tér (80nm) nagy üvegfelületeinek köszönhetően világos és jól látható, míg az alsó szint (220nm) egy egészen más hangulatot kínál: tágas, izgalmas, hangulatos tér különleges fénytechnikával, amely kiválóan alkalmas esti programok, rendezvények, klubjellegű események vagy exkluzív vendéglátás kialakítására.
A teljes ingatlan 300 m², így számos üzleti modell megvalósítására alkalmas lehet – legyen szó prémium étteremről, koktélbárról, lounge-ról, klubról, rendezvényhelyszínről vagy egy teljesen új, egyedi vendéglátó koncepcióról.

Az ingatlan korábban melegkonyhás engedéllyel működött, az elszívó kialakítása megtörtént, a helyiség pedig teljes berendezéssel és gépesítéssel együtt kerül átadásra.

További kiemelkedő előny a hajnalig tartó nyitvatartási engedély, amely jelentős üzleti potenciált biztosít az esti és éjszakai vendéglátásban gondolkodó új üzemeltető számára.

Bérleti díj: 2.800 € / hó + ÁFA
Bérleti jog: 35.000.000 Ft (céggel együtt)
Közös költség: 180.000 Ft / hó + ÁFA
Multi Alarm: 5.000 Ft / hó + ÁFA
Villany és víz: fogyasztás alapján, saját névre kerülő mérőórák szerint

Hot kitchen
Lease right: 35,000,000 Ft
Klíma
Riasztó

Price of lease right:

35,000,000Ft

Do you like this property?

Like or share this page with your friends. They might be looking for this property.

Similar properties